piątek, 30 kwietnia 2021

Bałwan w pomarańczy

 czyli Kasina zabawa w zahaftowane BN (na rok pański 2021)...

Witam nadal cieplutko i wiosennie w pełni. Natura po rozum się udała i uznała, że z temperaturami znacznie przesadziła. Pozwoliła sobie  i nam na chwilkę oddechu. Tak złośliwie między jednym żarem z nieba a drugim... tym co to już był i tym, który za momencik znów będzie...

Wykorzystałam chęci i czasu odrobinę. Prezentuję pracę wykonaną w zabawie zimowej. Takie malusie cÓs, docelowa za banerek ma robić.

 Ponieważ nie mam siły na decyzje ostateczne, to przymiarki robię, jakby Śnieżnego przyubrać:

Może go w takich multi-kolorach zostawię? Trzeba z odwagą za bary się brać i nie uciekać przed współczesnymi wyzwaniami. No bo co się będę ograniczać?!

Pozdrawiam cieplutko.

Życzę samego dobrego i roześmianego.

czwartek, 29 kwietnia 2021

Oczko z ogonkiem 3

 Witam najcieplej.

U nas wiosna w pełni, mierzy się już nawet z latem, wiosna owa. Co jest oczywiście absurdalne. Acz nie od dziś się mawia, że tu zaraz po zimie następuje trzecia pora roku... Dziś marne 28 st.C. Liczę na opamiętanie i umiar. Dziecko młodsze wróciło ze szkoły, padło i zapodało: "za gorąco, nie da się żyć!". Żonkile dawno przekwitły, tulipanki tracą płatki, bratki zwijają się i błagają o odrobinę cienia, pierwiosnki w skurczu, zające wtrąbiają ogródkową sałatę. Pięknie jest, tylko za ciepło...

Życie wraca do normy. Na tę pewnie okoliczność udało się ukończyć pracę wyszywaną. Zeszło jej chwilkę. Momentami za zaległą robiła. Nadrobione, zaliczone, odhaczone. Wykonane i w ramach ogonkowej zabawy u Meri zapodane. Krótko mówiąc/pisząc JEST!

Nie ma w obrazie żadnych efektów wow, poza fantastycznym projektem samym w sobie oczywiście. Zatem jedno zdjątko tylko. Praca wielokrotnie pokazywana w różnych fazach.

Projekt Lanarte, 

      34 kolory, mulina oryginalne DMC, aida "16.

Pozdrawiam cieplutko, słonecznie, serdecznie.

sobota, 3 kwietnia 2021

Wielkanocne życzenia

 Witam się cieplutko, wiosennie i kolorowo.

U nas wiosna czaruje i bałamuci. 

Udało się zrobić dwie karteczki. Rekord to niesamowity, do ksiąg konieczność zapisać.

Kochani, pięknych, spokojnych i zdrowych świąt życzę.

Dużo uśmiechu, dobra, radości!

Wesołego Alleluja!