wtorek, 10 lutego 2015

Kolejna urodzinowa Tilda

To jakiś wysyp zimowy. Tym razem Fatma. Bardzo wyważona, mądra dziewczyna. Może troszkę za spokojna. Była wzruszona, zaskoczona, ucieszona. Zapomniałyśmy o pełnym obfoceniu. To szczęśliwie dla zaglądających tylko jedno zdjęcie:
Ulubione czerwienie, łamane różem. Perełki i oczywiście stempel kolorowany distressami. Gdzieś po drodze uciekła jedna perełka. Ale to przed wręczeniem. Kartka dość minimalistyczna, tak jak lubi Fatma. Konkret. Locker też miała przyozdobiony. Zabawnie, ale z klasą. To taki tutejszy zwyczaj. Najbliżsi przyjaciele, ozdabiają szafkę, by każdy mógł złożyć życzenia...
Pozdrawiam cieplutko

8 komentarzy:

 1. Cudna karteczka, taka do schrupania!

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczna karteczka! Proszę przekaż koniecznie słowa uznania Kasi :)
  Pozdrawiam ciepło!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. przekazane, z zawstydzeniem przyjęte. Dziękujemy słodko Dorotko!:)

   Usuń
 3. Uleńko, dar macie w tych swoich rączkach - ta kartka jest cudowna! Nie mogę się napatrzeć, jak wspaniale wykorzystujecie koraliki :)
  Co to ten locker? jaka szafka? taka szkolna? chyba jakaś tępa jestem ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Violuś, dziękuję ślicznie!
   Locker to właśnie ta metalowa szafka,tu na korytarzach, w którą uczeń swoje rzeczy wrzuca, tudzież kurtkę, obuwie. Gdyż tu u nas szatni nie ma. każdy uczeń ma swoja, na kod zaszyfrowaną. W Polsce chyba też już to jest?!
   Pozdrawiam cieplutko i wdzięcznie

   Usuń
 4. Kolejna piękna karteczka! Dzięki temu wiem, że nie są to prace "przypadkowe" tylko starannie przemyślane od początku do samego końca :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. przemyślane starannie bardzo. Sama jestem zaskoczona. Pozdrawiamy Kasieńko wdzięcznie

  OdpowiedzUsuń