sobota, 12 marca 2016

Jeżykowa kartka w tonacji blue

Witam słonecznie i ciepło. Dziś kolejna karteczka urodzinowa. Tym razem wykonana na napastliwą prośbę syna. Młodzieniec wybierał się do kolegi na świętowanie 10. urodzin. Nie było przeproś - kartkę musiała zrobi mać. Wytyczne podano i oczekiwano. Miało być na niebiesko, gdyż ulubiony to kolor Rocco. |Baloniki, guziki i wybrany jeżyk. Nie motor, nie piłkarz. Jeżyk! Imprezowo też miało być. I rower. Rocco kocha rowery. Prosisz - masz!
Elementy wymienione chyba wszystkie. Z bólem przyjęty rower czerwony. Tu jednak uparłam się i nie ustąpiłam. Podła matka. Są elementy 3D. Mało widoczne niestety. Balon, koszyk - naklejane, wybrzuszane. Rąsia, nózia - wytłaczane. Całość wygląda tak:
Synu projekt przyjął. Baluje urodzinowo. Córa pojechała na zawody w wspinaczce ściankowej. Pierwsze to Jej zawody. Dumna matka jestem niezmiernie. Życzę dziecku, by przewspinała się  jak najwięcej tras, a przede wszystkim, by dobrze się bawiła. Synu bawił się będzie. To pewne!
Pozdrawiam wiosennie.
Pięknie dziękuję za odwiedziny i komentarze.
Dobrej, spokojnej niedzieli życzę!

13 komentarzy:

 1. Karteczka miodzio! A te elementy wypukłe, naklejone i te wytłoczone - pomysł przedni! Całość zmyślna wyjątkowo i dobrze bardzo się stało, Ze Mać się uparła na czerwień!!
  Dobrej zabawy życzę Młodzieży :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aneczko, dziękuję pięknie. Syna za chwilkę odbieram, na córkę przyjdzie czekać jeszcze kilka godzin, może choć słowo napisze...
   Uściskuję słodko

   Usuń
 2. Piękna karteczka Uleńko :) cudowna :) dobrze, że się uparłaś na ten czerwony rower :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetna karteczka wyszła z jeżykiem. Całość z rowerem wygląda super.
  Pozdrawiam serdecznie :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Efekt 3D jest jak najbardziej widoczny! Super karteczka :-)
  I jak było na imprezie? A na zawodach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuje Kasiu za tyle dobra w słowie!
   Dzieciaki zadowolone. Mały szaleńczo spędził czas z ulubionymi kolegami. Kasia wciąż pod wrażeniem. Co prawda amatorka zaplątała się wśród zawodowców, ale dała radę. Nadarzyła się również okazja, by podpatrywać najlepszych i uczyć się od nich. Zdobyła swoje pierwsze punkty w federacji krajowej.
   Pozdrowienia słoneczne zasyłam

   Usuń
  2. Super! Dobrze mieć ulubionych kolegów i pasje bardziej niecodzienne :-)

   Usuń
 5. Jeżyk uroczy gość! Wdzięczna, kolorowa kartka. Człowiek się do niej śmieje.
  Pozdrawiamy M. i L.

  OdpowiedzUsuń
 6. Sliczna kartka. .sama radość z niej bije:-)

  OdpowiedzUsuń