piątek, 20 kwietnia 2018

Słodka szesnastka...

Witam cieplutko. Za oknem deszcz i szaruga, a w naszych sercach radość. Panna nasza nadobna obchodzi dziś swoje 16. urodziny. Czas szaleje! Niedawno w pieluchach turlała się z boku na bok, a teraz sensowna, urokliwa nastolatka. Zdecydowanie odbiegająca od stereotypu. Takie też były urodzinki. Nie klasyczne w tutejszym mniemaniu. Nie było wynajętej sali, imprezy w obcisłych, przykrótkich kiecuchach, malowania i tapirowania, falbanek, koronek i różu. Były ciacha i dużo śmiechu. Pierwsza "imprezka" w szkole. Balony od przyjaciół, życzenia w klasach i na korytarzach od znajomych i nieznajomych. Dużo serdeczności i szalonego humoru. Po szkole trening wspinaczkowy i kolejna "zabawa" z przyjaciółmi od ścianki. Tam to dopiero było szaleństwo. Kachna oczywiście w ramach urodzin dostała dodatkowy wycisk treningowy. Szalenie miłe, roześmiane chwile. Wszystkich częstowała takimi oto cudnościami...:
Przyznacie, że słodycz rozkoszna i malutkie dziełka. Przyjaciele mieli problem - jak to jeść, wszak na to tylko patrzec można... Miłe! Robione własnoręcznie, nawet matka została zagoniona. Przednia to była zabawa. od rodziców dziecko poprosiło... kaktusy...
Pozdrawiam cieplutko!

11 komentarzy:

 1. Wszystkiego najlepszego dla córy! Wiem jaka to dumna rozpiera, gdy się widzi, że dziecię z domu wyniosło co trzeba (sama mam 15-latkę) :D A ciasteczka tak piękne, że też bym patrzyła zamiast jeść :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Uściski dla córci :) Słodkości takie piękne :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziewczę z fantazją - niech taka pozostanie! Tego jej życzę najbardziej z okazji urodzin.:)

  OdpowiedzUsuń
 4. 100Lat dla solenizantki za dwa lata wnuk bedzie taka uroczystosc obchodzil slodkosci mniam pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Ułożenie wyniesione z domu.. a jakie ułożenie, takie imprezowanie :-)
  Wszystkiego naj.. naj.. naj.. dla Córki, Uleczko!
  Babeczki wyglądają pięęęknie!

  OdpowiedzUsuń
 6. Corence twojej zycze, by to poukladanie w glowie zostalo jej na zawsze, by tez zawsze odbiegala od stereotypow wlasnie w tym, jakze pozytywnym kierunku! Gratuluje bardzo udanej Pociechy!
  Motylek

  OdpowiedzUsuń
 7. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 8. Zdrowka i serdecznosci dla Cory :)
  Poz.Dana

  OdpowiedzUsuń
 9. Witam cię bardzo serdecznie w ten ciepły kwietniowy dzień jestem oczarowana tym i ciasteczkami wyglądają tak cudnie tak uroczo że nic tylko patrzeć patrzeć i patrzeć i podziwiać te małe dzieła sztuki oczywiście wszystkiego najpiękniejszego dla twojej córki niech dziewczynie się wiedzie i powodzi by spełniły się jej najskrytsze marzenia pozdrawiam bardzo serdecznie i życzę przyjemnego weekendu dla ciebie i twojej rodziny


  💁 odnowionaja.blogspot.com

  Zapraszam Cię serdecznie na bloga swej Przyjaciółki Agnieszki , która chwyta piękne chwile w swój obiektyw , ale również pisze życiowe przesłania z serca dla drugiego człowieka .

  Pozdrawiam serdecznie Sylwia 😊

  OdpowiedzUsuń
 10. fantastyczne i małe arcydzieła! Wszystkiego Najlepszego dla Jubilatki:)

  OdpowiedzUsuń
 11. Ulciu, najlepsze życzenia dla Kasi :)
  Taka córka to skarb :) niechże jej zostanie i to poukładanie i odbieganie od stereotypów!
  A i urodzinki wyjątkowe :) Ciacha takie, że też chyba najpierw oglądałabym długo i z każdej strony :D

  OdpowiedzUsuń