niedziela, 21 sierpnia 2022

Co mi w duszy gra #8

 Witam się niedzielnie, cieplutko, wakacyjnie.

Dziś kolejna karteczka w zabawie u Uli. Bingo sierpniowe. Tym razem wakacyjne. U mnie morskie klimaty, napisz i sznurek. Ten obrazkowy jest i silnie na siłę, ale może... Elementem głównym jest morska babeczka urodzinowa, oczywiście babeczka uczyniona krzyżykiem:

Potem zaczęło się klejenie, doklejanie, nadklejanie i zaśmiecanie. Naciapane nad miarę. Dziesiątki zbędnych elementów. Kiedyś się nauczę, kiedyś...

Pozdrowień moc przesyłam i życzę dobrego, spokojnego tygodnia.

ps. Blogger nie uważa za stosowne współpracować. Rzuca kłody na każdym kroku. Najsilniej odczuwam to przy komentarzach. Niestety, nie mogę ich pisać. Każe się logować przez google (a gdzież to wszak blog jest?!), a i tak nie dopuszcza do pisania. Jest kilka takich blogów. W innych każdorazowo muszę wpisywać link i nazwę swą. Męczące to. W związku z tym zalogowałam się na instagramie, by tam choć część prac chwalić oraz rozważam ewentualność założenia nowego bloga, by kłopotów ewentualnie uniknąć.

I po co zmienić było, gdy działało i ludzi cieszyło...?

13 komentarzy:

 1. Piękna karteczka. Ja właśnie uciekam z bloggera na Wordpress. Bloga ładnie dało się zaimportować, dość fajnie pisze się posty. Mam nadzieję, że dalej będzie już tylko przyjemniej. Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 2. Ulcia, a jakiej przeglądarki uzywasz? Blogger uznaje jedynie Google Chrome, monopolista, normalnie. Też miałam problemy z zostawianiem komentarzy, przeszłam na wyżej wspomnianą i kłopoty się skończyły, jak ręką odjął. A kartka przeurocza, jaki tam nadmiar elementów, dobrze jest!:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczna babeczka, jak i cała karteczka ;-) Pozdrawiam, Ania ...z minionej epoki
  PS Oby wszystko się naprawiło.

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetna babeczka! te motywy morskie wraz z tym kremem imitującym morze.. Rewelacyjny wzór! Bardzo mi się całość podoba. Super:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Rewelacyjny haft i stworzona karteczka ,podziwiam bo sama nie potrafię😕

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale fajny wzór, świetna babeczka i super kartka wyszła:)
  Zapraszam na czasdlahaftu.blogspot.com
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Zarówno babeczka, jak i kartka są REWELACYJNE!
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja tam nadmiaru elementów nie widzę:). Przepiękna karteczka i ten hafcik po prostu bomba:).

  OdpowiedzUsuń
 9. Karteczka idealnie skomponowana, wszystkiego jest w sam raz. Spójrz na tę karteczkę naszymi oczyma i doceń ją, bo śliczna jest :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Śliczna morska babeczka, pięknie zrobiłaś tą karteczkę. Mnie sie takie na bogato podobają :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Obłędna morska babeczka! Ulcia, jeste nią zachwycona!
  Uściski :-)

  OdpowiedzUsuń
 12. Komentowanie jest mega wkurzające... na google chrom tylko działa, że nie trzeba się logować... tez przez chwilę nie komentowałam, bo mnie... nie powiem co brało... cudowna karteczka :)

  OdpowiedzUsuń