czwartek, 8 marca 2012

zaczynam...

Nową pracę zaczynam w klimacie wiosennym. Czas ku temu najwyższy. Za oknem u nas wiosna. Wczoraj 17 st.C, dziś przewidywanych jest stopni 20. I dobrze i dobrze mniej. Tu sie serce rwie do prac hafciarskich, tu rozum stopuje i do książek goni. Na dziś zapowiedziane mam dwa testy. Gramatyczny z czasów, szczęśliwie tylko trzech i wszystkich zaimków. Drugie cudeństwo z pisania. Roger tak długo zwodził, że wreszcie nie bedzie innej możliwości jak tylko przynieść nam arkusze i kazać pisać. A pisania tego nie lubię. Za każdym razem: topic, example, analysis or explanation i znów example, analysis or explanation i concluding; tudzież topic, supporting i concluding. Do pierona takie pisanie pod szablon. A gdzie wolność stylu?! Nie ma. Nie na tym poziomie i nie w tym nauczaniu. Przetrwać ten dzień i oddać się przyjemnościom. Oj bardzo cza...
Pozdrawiam wiosennie

6 komentarzy:

 1. To na pewno będzie coś pięknego ;)
  A u nas zima nie odstępuje w nocy -5 st.C.W dzień też zimno,słońce niby świeci,ale tak jak by mało mocy w sobie miało.

  OdpowiedzUsuń
 2. u nas od dziś pogorszenie pogody, ma być cieplej, ale deszczowo. Ale ja tam każdą pogodę lubię. Wszystko piękne, świat cały! W deszczu muzyka :)
  Ciekawa jestem nowej pracy, co też to będzie? A o test jestem spokojna - wierzę w Ciebie i wiem, że sobie poradzisz, choć matryca rzeczywiscie nużąca być musi :)
  Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. ciekawa jestem kolejnego cudeńka które wyłoni się z twoich rąk. Trzymam kciuki za testy, dasz rade! Kto jak nie ty. Pozdrawiam słonecznie.

  OdpowiedzUsuń
 4. No nareszcie Zgubo !!!
  Wypatruję Cię od wieków...a tu ani maila...ani znaku życia na blogu!
  Wracaj do nas Ula:)
  Uściski serdeczne...dla całej trzódki ;)
  Całuję:*
  K.

  OdpowiedzUsuń
 5. no to i ja zasiadam i czekam na pierwsze xxx...

  OdpowiedzUsuń
 6. pięknie dziękuję za każde miłe słowo!

  OdpowiedzUsuń