piątek, 1 czerwca 2012

Koncert

Się odbył. Dwie i pół godziny. Wrażeń moc. Zdjęcia słabe. Na powyższym zdjęciu dzieci grające, ze wszystkich trzech szkół. Wszystkie muzyczne zajęcia kończyły się koncertem. Owocem pracy półrocznej i rocznej dzieci i nauczyciela. Koncerty śpiewane odbywały się w szkole własnej. Koncert grany odbywa się w największej w mieście auli, w gimnazjum i biorą w nim udział wszystkie grające uczniaki. Przygotowano drukowany program z pełnym repertuarem i nazwiskami artystów. Najpierw grały poszczególne szkoły. Ostatnie trzy utwory wszyscy razem. Co ciekawsze, nigdy razem nie ćwiczyli, nawet się nie widzieli. Kulminacja nastąpiła raz i było zachwycająco! Jednak najpiękniejsze były potknięcia i niedociągnięcia. Gdyż topo prostu nasze dzieci...                                                
 Rewelacją były sekcje perkusyjne ze wszystkich szkół, najpiękniej i najpowabniej prezentowały się flecistki. Ma ten instrument coś w sobie. Klarnety to już wyższy stan powagi, a dziewczyna z saksofonem to absolutny szał. Słucham pisków i dysfonii i wciąż się wzruszam. Cudnie było.
Dziś ciąg dalszy wzruszeń. Bardziej męskich. Walczymy o zielony pas.
Pozdrawiam gorąco i wzruszająco.
Dziękuję za wszystkie ciepłe, miłe słowa.

4 komentarze:

 1. Wcale się nie dziwię tym wzruszeniom, kiedy na scenie widzi się własne dziecko.Piękne zakończenie rocznego trudu i chyba ogromna satysfakcja dla występujących! Pozdrawiam1

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale ekipa! Musialo brzmiec cudnie :)
  Trzymam kciuki za sportowca :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wierze ze wydarzenie muzyczne z udzialem Twojej Latorosli bylo wyjatkowe:)
  Szkoda ze nie zamiescilas choc krotkiego nagrania.
  Czy moge zapytac ktora sztuke walki wybraliscie? U nas w czerwcu podejscie do niebieskiego w taekwoondo. Synek bardzo lubi te zajecia:)

  Dziekuje za wizyte i komentarz. Zdjecia zamieszczam po obrobce w picasie. Jest tam opcja kolazu, ale chyba trzeba sobie to dodatkowo uruchomic po zainstalowaniu picasy.

  Pozdrawiam i zycze udanego weekendu:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ach jakie to musiało być wspaniałe!!! Sam widok tylu grających zapiera dech!

  OdpowiedzUsuń