poniedziałek, 11 czerwca 2012

Bucik od Cornelii i rozwiązanie zgadywanki

Jak juz dostalam podpowiedz, to postanowilam poszukac i powiem szczerze, ze nie bylo latwo. Numer katalogowy tego haftu to 34818, a tytul- White Terrace (bialy taras) :) Pozdrawiam !!!
Tak to właśnie napisała Agatka rozwiązując tym zagadkę dotyczącą czynionego haftu. Jak łatwo jest się domyślić, odsłony podpowiadawczej czwartej nie będzie. Będzie to, co dzieje się aktualnie, małym krokiem do przodu. 
Najszczerzej gratuluję i cudnie poproszę o podesłanie adresu. Mam, ale skrzętnie ukryty, tak by nie zginął. I niestety nie pamiętam, gdzie to skrzętne miejsce jest. Gratisa się niecierpliwi, na wysyłkę czeka!
Co zaś tyczy się "mam, acz nie pamiętam", staje się u mnie zjawiskiem dziennym. Nie wiem, starość to czy roztargnienie. Pisałam już jaki prezent otrzymałam od Cornelii. TU. Nie pokazałam jednak wszystkiego. Dziś pokazuję jeszcze jedno cudeńko! Absolutnej urody bucik! 
Wisiał mi przed oczami, przy biurku. Cieszył te oczy styrane. I nagle nastąpiło olśnienie, że nie mój on, a Kornelii i wisi sobie radośnie od dnia otrzymania przesyłki. Gapa ze mnie straszna. Bucik wtopił mi się w całość. Wpasował w moje królestwo...
Prawda, że przepiękny!
Kornelko za gapiostwo przepraszam i przewdzięcznie Ci za tyle dobra dziękuję!
Spokojnego, sytego tygodnia życzę!

10 komentarzy:

 1. Cacuszko!
  List dziś wysłałam - ciekawe kiedy dojdzie? Wypatruj listonosza ;) POzdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Ależ piękne obuwie! Faktycznie wstyd że nie pokazałaś takiego cacuszka do tej pory :P

  OdpowiedzUsuń
 3. ale się ubawiłam czytając ten wpis! nie możliwa jesteś:) bucik urokliwy jest, Kornelka śliczności robi.
  buziaki śle

  OdpowiedzUsuń